02.jpg
Wesele_K_B_2021-893.jpg
5.jpg
4.png
zabawa-205.jpg
a1.png
2.jpg
Wesele_K_B_2021-876.jpg
Wesele_K_B_2021-644.jpg
AA5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
02.jpg
Wesele_K_B_2021-893.jpg
5.jpg
4.png
zabawa-205.jpg
a1.png
2.jpg
Wesele_K_B_2021-876.jpg
Wesele_K_B_2021-644.jpg
AA5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
previous arrow
next arrow
Shadow

 

O NAS I DLACZEGO WŁAŚNIE MY !

konsola nasza ekipa zabawa
 

RTevent to Paweł oraz Dariusz którzy tworzą zgrany duet DJ na Twoją imprezę! Niegdyś rezydenci czołowych klubów na Śląsku oraz Opolszczyźnie, a także mający styczność z mediami (Radio). Dziś to już ponad 20-letnie doświadczenie i wiedza nabyta w branży muzyczno - rozrywkowej która sprawia że muzyka i rozrywka nie ma przed nimi żadnych tajemnic, a lata spędzone na tym by bawić tysiące osób w każdy weekend sprawiły że nie ma przed nimi barier muzycznych.

RTevent zapewnia kompleksową obsługę Waszego wesela oraz każdej innej uroczystości. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, proponujemy spotkania organizacyjne na których szczegółowo przedstawiamy naszą ofertę, ustalamy repertuar, piosenkę na pierwszy taniec, konkursy, zabawy oraz opcje dodatkowe.
Dodatkowo współpracujemy z zaprzyjaźnionymi firmami które świadczą usługi z zakresu Fotografia Ślubna, Fotobudka, Auta Weselne, Salon Kosmetyczny, Animacje dla Dzieci. Z nami załatwisz wszystko szybko i kompleksowo.
 
Chcesz aby Wasz pierwszy taniec był niestandardowy, wyjątkowy i na długo zapadł w pamięć, a także stanowił wspaniałą pamiątkę na fotografii lub wideo? Pomożemy Wam go zrealizować, a także przygotujemy specjalny Mix utworów, wcześniej przez Was wybranych piosenek. Jesteśmy otwarci na życzenia oraz sugestie naszych klientów.
 
Pracujemy na sprzęcie renomowanych firm (Pioneer, ElectroVoice, Shure) co gwarantuje niezawodność oraz doskonałą reprodukcję dźwięku. Posiadamy własne oświetlenie, a także urządzenie wytwarzające ciężki dym (taniec w chmurach) oraz bańki mydlane.
 
Jesteśmy w posiadaniu ogromnego banku muzyki rozrywkowej poczynając od lat 70’s, wędrując po utworach biesiadnych, disco-dance, rock, a kończąc na muzyce z dzisiejszych list przebojów. Wszystkie utwory gramy w oryginalnych wersjach, takie jakie znacie z radia bądź telewizji. Nasze doświadczenie oraz zamiłowanie do muzyki pozwala nam trafnie oceniać preferencje muzyczne gości. Nie gramy z góry ustalonej playlisty, tylko obserwujemy, analizujemy i dobieramy najlepszą muzykę w danej chwili, tak aby para młoda oraz goście bawili się jak najlepiej.
Piosenka na życzenie? także nie stanowi dla nas żadnego problemu.
 
Wszystkie konkursy oraz zabawy mają charakter integracyjny, prowadzone są z zachowaniem dobrego smaku i bez zbędnej nachalności.
Dokładamy wszelkich starań aby ten najważniejszy dzień dla pary młodej, a także dla gości był wyjątkowy oraz pełen wspaniałych emocji.
 
Pozdrawiamy serdecznie RTevent
 
 

https://www.weselezklasa.pl/ogloszenia-weselne/rtevent-profesjonalizm-ponad-20-letnie-doswiadczen,36072/